Aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia

 
 
Picture of Agnieszka Ciżmowska
Światowy Dzień Pluszowego Misia
by Agnieszka Ciżmowska - Sunday, 27 November 2016, 11:24 PM
 

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie - pluszowe misie przybyły do Przedszkola w Warcinie wraz ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 25.11.2016 r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Moda na misie nie przemija - pomimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, zawsze są tak samo popularne wśród najmłodszych. W tym szczególnym dniu każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie różnej wielkości i w różnych kolorach – każdy z nich był piękny
i wyjątkowy.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, degustacja miodku i picie „kubusiowego” soku.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z przyjacielem.