Pomiń aktualności

Obraz Andrzej Czeczotko
Zawody sportowe - Mini piłka nożna 20 kwiecień Orlik Kępice
Napisane przez: Andrzej Czeczotko ( niedziela, 22 kwiecień 2018, 11:33 )

Obraz E Z-S
Ocenianie Kształtujące w naszej szkole - j. angielski w kl. 4.
Napisane przez: E Z-S ( sobota, 21 kwiecień 2018, 23:38 )

Człowiek najlepiej uczy się w grupie. Proces nauczania jest procesem społecznym. Na tej zasadzie opiera się IV strategia Oceniania Kształtującego, która zakłada umożliwienie uczniom, by korzystali wzajemnie ze swojej wiedzy i umiejętności, miedzy innymi poprzez pracę w parach i grupach. Dzięki pracy w grupie uczniowie uczą się od siebie nawzajem, a przede wszystkim uczą się współpracy, tak potrzebnej w dorosłym życiu.

Obraz Andrzej Czeczotko
Rowerowe zajęcia wychowania fizycznego
Napisane przez: Andrzej Czeczotko ( czwartek, 19 kwiecień 2018, 06:21 )

Spotkanie z pasjonatem rowerów
Napisane przez: E Z-S ( środa, 18 kwiecień 2018, 21:45 )

We wtorek, 27 marca, spotkaliśmy się z pasjonatem rowerów i kolarstwa, Panem Jakubem Mielniczkiem. Pan Jakub prezentował różne rodzaje rowerów, mówił o niezbędnym sprzęcie oraz o bezpieczeństwie na drodze.

Obraz E Z-S
W Warcinie i Osowie zakwitły żonkilowe „Pola Nadziei”
Napisane przez: E Z-S ( niedziela, 15 kwiecień 2018, 15:52 )

W dniu 15 kwietnia, uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas w Warcinie włączyli się w ogólnopolską akcję „Pola Nadziei”. Ideą programu jest pozyskiwanie funduszy na utrzymanie hospicjów oraz edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na los terminalnie chorego człowieka. Pieniądze z tegorocznej zbiórki w...Przeczytaj resztę tematu