Pomiń aktualności

Obraz E Z-S
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Napisane przez: E Z-S ( niedziela, 14 październik 2018, 11:11 )

Szanowny Panie Dyrektorze, drodzy nauczyciele i pracownicy szkoły,

w imieniu Samorządu i społeczności szkoły życzymy Wam wszystkim wszystkiego najlepszego, aby Wasza praca sprawiała Wam przyjemność w codziennym życiu oraz żeby Wasze metody nauczania prowadziły do samych sukcesów.

Unihokej
Napisane przez: Andrzej Czeczotko ( czwartek, 11 październik 2018, 21:22 )

11 października uczestniczyliśmy w zawodach sportowych Unihokeja. Nasza szkolna reprezentacja zajęła dwa II miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Igrzyska Dzieci II miejsce, Igrzyska Młodzieży Szkolnej II miejsce. Dziękujemy!

Street Soccer Finał Korzybie 6.10.2018
Napisane przez: Andrzej Czeczotko ( poniedziałek, 8 październik 2018, 07:03 )

W dniu 6 października odbył się finał turnieju Street Soccer organizowanego przez Łukasz Chwieduk – LukiPoland – Agencja Football Freestyle. Turniej finałowy był bardzo udany dla uczniów Naszej szkoły. Jakub Kublik oraz Jakub Domański zajęli I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Turniej Street Soccer poprzedzał Mistrzostwa Polski we Freestyle Footballu organizowane przez Łukasza. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak wielkim wydarzeniu. Gratulujemy Naszym uczniom! 1.

2.
3.
4.

Obraz Łucja Korab-Baj
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
Napisane przez: Łucja Korab-Baj ( czwartek, 4 październik 2018, 14:44 )

Dzień Głośnego Czytania

Dnia 1 października odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Klasy młodsze czytały książkę o przygodach Gangu Słodziaków oraz wykonywały zadania związane z przygodami poznanych bohaterów.

Głównym zadaniem klas IV-VIII był Maraton Czytelniczy. Każda lekcja zaczynała się od ...

Przeczytaj resztę tematu
(85 słów)

Szkolne eliminacje do turnieju Street Soccer Finał 6.10 Korzybie